Vill du komma i kontakt med Influens.se?

Har du nyhetstips om influencers eller influencer marketing så får du gärna höra av dig till oss på redaktionen. Du når oss på tips@influens.se

Annars hittar du oss på Influens.se här:

Izabella Borowska
Chefredaktör

  Izabella@influens.se
  0046 702 45 11 50

Rekrytering pågår
Reporter

 @influens.se
  

Elza
Senior Mood Manager

  Elza@influens.se

Johan Svensson
VD

  Johan@influens.se
  0046 735 58 19 97

Niclas Albäck
COO

  Niclas@influens.se
  0046 735 03 48 06

Frida Clementz
Head of Marketing

  Frida@influens.se
  0046 735 72 36 36

Simon Bergsten
Key Account Manager

  Simon@influens.se
  0046 763 13 08 46

Alexander Thour
Key Account Manager

  Alexander@influens.se
  0046 735 29 74 69

Jennifer Sibenik
KAM & Product Manager

  Jennifer@influens.se
  0046 735 32 93 49

Emma Lu Shen
Digital Marketer

  Emma@influens.se
  0046 763 13 35 75

Olivia Wollheim
Marketing Manager

  Olivia@influens.se
  0046 735 03 93 69

Louise Wimert
Marketing Manager

  Louise@influens.se
  0046 708 36 26 23

Systerredaktionen Ehandel.se

Julius Gunnilstam
Chefredaktör

  Julius@ehandel.se
  0046 708 35 91 95

Nils Lund
Nyhetschef

  Nils@ehandel.se
  0046 763 10 20 75

David Gustavsson
Senior Reporter &
E-commerce Advisor

  David@ehandel.se
  0046 735 32 71 42

Ola Andersson
Redaktör Ehandel Plus

  Ola@ehandel.se
  0046 735 66 08 31

Rekrytering pågår
Reporter

 @ehandel.se
  

Post- och besöksadress:

Redaregatan 48 
252 36 Helsingborg

För övriga frågor använd följande formulär:

EhandelSE AB
Orgnr: 556861-7517